Greenworks 48V (2x24V) Battery Powered Lawn Mower for Small and Medium Gardens, Cut Width 40 cm, Bump Feed, Double Nylon Thread 2 mm, WITHOUT Batteries or Charger GD24X2TX
Brand: GreenWorks · EAN: 6952909066936 · ASIN: B08SM4VLRG
★ ★ ★ ★ ☆ 4.30 / 5 (903 reviews)
Limited-time offer for Greenworks 48V (2x24V) Battery Powered Lawn Mower for Small and Medium Gardens, Cut Width 40 cm, Bump Feed, Double Nylon Thread 2 mm, WITHOUT Batteries or Charger GD24X2TX with a discount of 47%
Price on offer
Buy on Amazon »
  • UTILIZZABILE CON DUE QUALSIASI BATTERIE GREENWORKS DA 24V 2Ah O 4Ah - speciale confezione "solo attrezzo" (con accessori) senza batterie, così se già possiedi attrezzi Greenworks da 24V puoi utilizzare le stesse batterie per ridurre gli sprechi
We found an offer Discount of 47%. Check our full guide to learn more about this product.
Editorial review
My review
★ ★ ★ ★ ☆
4.1/5
Quick review of Greenworks 48V (2x24V) Battery Powered Lawn Mower for Small and Medium Gardens, Cut Width 40 cm, Bump Feed, Double Nylon Thread 2 mm, WITHOUT Batteries or Charger GD24X2TX.
Compare prices across Amazon stores
The same ASIN is also available on other Amazon marketplaces. Compare store and price at a glance.
Best price
Amazon.com
United States
Best price
Open store
Amazon.it
Italia
Price shown for comparison only.
Amazon.co.uk
United Kingdom
Amazon.de
Deutschland
Amazon.fr
France
Amazon.nl
Nederland
Amazon.pl
Polska
Quick overview of Greenworks 48V (2x24V) Battery Powered Lawn Mower for Small and Medium Gardens, Cut Width 40 cm, Bump Feed, Double Nylon Thread 2 mm, WITHOUT Batteries or Charger GD24X2TX on Amazon.com.